BIORÓŻNORODNE OPOLSKIE

5 07 2018 odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego w Opolu realizowane w ramach projektu "Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego". W czasie szkoleniowego spotkania ciekawie i intersująco mówiono o „Zarządzaniu środowiskiem na wsi" . Wykładowcami tym razem były: dr inż. Agnieszka Ciechelska z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i dr Anna Kuczuk z Politechniki Opolskiej. Na pewno te zajęcia przydadzą się uczestnikom szkolenia, wśród których byli przedstawiciele Stowarzyszeń i liderzy Opolskiego Programu Odnowy Wsi. Projekt wspiera także medialnie w ramach współpracy Fundacja Ludzie Środowisko Ekologia.