KRÓTKA DROGA Z POLA NA STÓŁ

15 10 2020 Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Aleksander Bomberski Krajowy Broker Innowacji Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie przedstawił producentom rolnym główne założenia działania „Współpraca” w ramach PROW 2014-2020. Było to kolejne szkolenie w czasie, którego uczestnicy mogli dowiedzieć się, jakie są założenia funkcjonowania Grup Operacyjnych i metody tworzenia lub rozwoju krótkich łańcuchów dostaw. W czasie spotkania Alessander Bomberski i dr Mariusz Drożdż broker innowacji SIR z OODR w Łosiowie, przekonywali zebranych do skorzystania z tej propozycji, która powoduje wzrost opłacalności produkcji żywności w gospodarstwach rolnych i sprzyja skróceniu drogi z pola na stół zdrowej polskiej żywności.